A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Shaqiri

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ylli Shaqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në vitin 2005, Ylli ishte vokalist i bandi-it Centimetri dhe bashkë publikuan videoklipin "S'po ma nin". Më datë 24 Gusht 2017, Ylli Shaqiri publikon videoklipin e rock baladës "Babe". Muzika e këngës u punua nga vetë Ylli Shaqiri, teksti u shkrua nga vetë Ylli Shaqiri, ndërsa për orkestrimin u kujdes Florent Boshnjaku. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Centimetri

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Emir Plava

Butrint Bardhi

Foti Marko

Kliton Roci

Henri Mahmuti

Ermal Ponoci

Mirgen Huba

Vitmar Basha

Skerdi (Top Fest)

Mardi


Tags: Ylli Shaqiri, Centimetri

Krijo Një Kartolinë