A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllka Beluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Yllka Beluli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2013, Yllka Beluli merr pjesë në Fluturat Kumanove 2013 me këngën "Bineqt"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lyra Basha

Albina Sinani

Blorentina Morina

Erika Ahmeti

Erda Bullaku

Aulona Deshishku

Vesa Kiseri

Fortesa Berisha

Nea Hamza

Xhesuida


Tags: Yllka Beluli

Krijo Një Kartolinë