A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllka Bytyqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Yllka Bytyqi është një këngëtare. Në Maj 2007, Yllka Bytyci merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Mos Oj Zemer". Në Maj 2008, Yllka Bytyci merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Mos Trokit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mc.E Qarta

Aurora Jahja

Kosovare Statovci

Vally

Gurina Salihu

Aneta

Besa Beiqi

Bruna (Popullore)

Fjolla Ajdini

Enisa Zyberi


Tags: Yllka Bytyqi, Yllka Bytyci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018