A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Yllka Kuqi - Dhe Të Dua (2013)

Yllka Kuqi - Vendit Tim (Unplugged) (2014)

Yllka Kuqi & Yll Demaj - Live 2017 (2017)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018