A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllka Nikçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Yllka Nikçi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Yllka Nikqi merr pjesë në Lyra Fest 2012 me këngën "Hello Hello". Në Nëntor 2013, Yllka Nikçi merr pjesë në Lyra Fest 2013 me këngën "Me Ritem Vallzoj". Në Shtator 2014, Yllka Nikçi merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Pavarësia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eriola Salihu

Aulona Krasniqi

Anise Halimi

Yllka Beluli

Gojarta Perlica

Ejona Heda

Valeza Salihu

Engjellusha Cakaj

Linesa Ukshini

Tuana Bushi


Tags: Yllka Nikçi, Yllka Nikci, Yllka Nikqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018