A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Per Nënën

Nëna Ime

Nëna ime
Nënë e dashur
Nënë ti bëre shumë sakrifica
Ti më linde më rrite
Nënë ti je engjulli më i bukur
Engjull i vërtet
Ti na mbron cdo herë
Faleminderit nënë

- poezi nga Yllka Topojani


- Poezia u dërgua nga Yllka -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018