A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yllyrian

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Yllyrian është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Gusht 2018, Yllyrian publikon videoklipin "Baretta / Paret". Më datë 23 Mars 2019, Yllyrian publikon videoklipin "Kush T'gjujti". Më datë 9 Maj 2019, Yllyrian publikon videoklipin "T'mdhaj", në bashkëpunim me Rrok. Produksioni audio u realizua nga Flow....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Slim

EMG

J.B.

White Devil

Izzy

Emii

P-Life

Izo

Dashoni

Rap Side


Tags: Yllyrian

Krijo Një Kartolinë