A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ymer Sefa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
Ymer Sefa është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vitor Dushi

Haxhi Prenku

Januz Mushkolaj

Besim Avdyli

Bardhec Hajdaraj

Luan Zogiani

Kastriot Seferi

Rrahman Pagarusha

Lekë Duhoni

Ali Grabovci


Tags: Ymer Sefa

Krijo Një Kartolinë