A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Ymerli Krasniqi - Princesh


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/01/2018

2018-01-29T18:30:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Princesh" kënduar nga Ymerli Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ymerli Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Hekuran Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qe Sa Nete
E Sa Dite
S`kam Lane Vend Pa Te Lyp
Nuk Lash Vend Pa e Qu Pesh
Veç Me T`gjet Moj Princesh
Sa u Lodha u Merzita
Ah Tuj Qa M`kaloi Dita
Dhembjen Qe Per Ty Une e Pata
Ma Lehtesoi Vetem Nata
Tuj Mendu e
Tuj Kerku
Zemren Seç Ma Ke Trazu
Pija Shpirtin Ma Qetesoi
Per Ty Sonte Po Kendoj
Tuj Mendu e
Tuj Kerku
Zemren Seç Ma Ke Trazu
Pija Shpirtin Ma Qetesoi
Per Ty Sonte Po Kendoj

Qe Sa Nete
E Sa Dite
S`kam Lane Vend Pa Te Lyp
Nuk Lash Vend Pa e Qu Pesh
Veç Me T`gjet Moj Princesh
Sa u Lodha u Merzita
Ah Tuj Qa M`kaloi Dita
Dhembjen Qe Per Ty Une e Pata
Ma Lehtesoi Vetem Nata
Tuj Mendu e
Tuj Kerku
Zemren Seç Ma Ke Trazu
Pija Shpirtin Ma Qetesoi
Per Ty Sonte Po Kendoj
Tuj Mendu e
Tuj Kerku
Zemren Seç Ma Ke Trazu
Pija Shpirtin Ma Qetesoi
Per Ty Sonte Po KendojMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018