A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Alba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Young Alba është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Lorris Halilaj. Më datë 31 Gusht 2018, Young Alba publikon videoklipin "Rruga". Më datë 19 Tetor 2018, Young Alba publikon videoklipin "Ci Vediamo (Dissing)". Më datë 22 Shkurt 2019, Young Alba publikon videoklipin "Bella Vita"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

4NI

Gabu

THUG1

Double-K

ANI (RapBoy)

ELAI

Nikinjoo

Arbër Hajdari

Bardhi Idrizi

Ilir PPJ


Tags: Young Alba, Lorris Halilaj

Krijo Një Kartolinë