A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Paper

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Young Paper është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Shkurt 2018, Young Paper & Qota publikojnë videoklipin "Jackie Chan"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flipp

Last Daddy

J.B.

Ralien

MMG Babloki

White Devil

Lil Erdi

Kamikazo

Tonchee

Llonkku


Tags: Young Paper

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018