A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Yeezus

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Young Yeezus është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Nëntor 2016, Young Yeezus publikon videoklipin "Po Ma Len Vend", në bashkëpunim me Big Dushi. Më datë 23 Dhjetor 2016, Big Dushi publikon videoklipin "Sonte Po Pina", në bashkëpunim me Young Yeezus....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Black-Eagle

Rap Side

J.B.

Ralien

Albo 06

Fida

Kino

Dora

Unix

Last Daddy


Tags: Young Yeezus

Krijo Një Kartolinë