A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Zerka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  237
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Young Zerka është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo reggae. Donald Najtellari, ndryshe i njohur si Young Zerka, eshte nje artist shqiptar i lindur ne Korce. I rritur ne nje familje me kushte te mira jetesore, Young Zerka filloi te merret me muzik qe nga femjieria. Karriera e tji fillon ne vitin 2007 me kengen Sexy, qe nuk pati shume vemendje. Në Maj 2008, Young Zerka merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Sfera". Më datë 31 Gusht 2008, Young Zerka publikon videoklipin "Sexy", në bashkëpunim me San Petr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Nuk Ma Nin
Ting Ting
Harem
Love
Like Rihanna
A Ma Fal
Lule Bore
Anna
Belly Dancer
Boom Boom

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Sabiani

Kastriot Tusha

Eduart Jubani

Dr. Flori

Gaqo Çako

Luan Zhegu

Olen Cesari

Sergio

Adrian Gaxha

Mentor Xhemali


Tags: Young Zerka, Yang Zerka, Jank Zerka, Jang Zerka, Donart Zerka

Young Zerka në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë