A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Z.E.F është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. BEn Pjes NE Grupin T.B.A....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bessi

Agon Nimani

Legjenda

Rron KRZ

Oran G

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Erson Shabani

Bigg V

Ummet


Tags: Z.E.F, Z-E-F, Zef, Z.E.F.

Krijo Një Kartolinë