A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zërat Gazmorë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Zërat Gazmorë është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Prill 2014, Zërat Gazmorë marrin pjesë në Çelesi Muzikor 8 Junior me këngën "Ylberi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kori I Fëmijëve Diamantët

Grupi Shoqet

Mams

Kripëmjaltëzat

3-Eks

Ethnically

Ver8

0290

Permit Of Stay

Motrat Kryeziu


Tags: Zërat Gazmorë

Krijo Një Kartolinë