A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zaim Sejdiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Zaim Sejdiu është një këngëtar i njohur. Zaim Sejdiu jeton ne Ferizaj dhe eshte student ne Fakultetin Filologjik ne Univerzitetin e Perishtines. Me muzik ka filluar te miret nga mosha 10 vjeq duke prezantuar ne Festivale te ndryshme, ne mbremje te ndryshme dhe deri me ditet e sotme ku tani ka retalizuar shume kenge 3 videoklipe dhe nje Album me titull "KU DO QE JENA NA" ne bashkpunim me rep kengetarin Timo, koheve te fundit ai ka realizuar kengen e ti baladen me titull U Fejove tani ai ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kujtim Ibrahimi

Fitim Hergaja

Samson Gjoni

Patriot Deliu

Shkelqim Mavraj

Besnik Gjakova

Merki Buduri

Vegim Furra

Jokker

Dj Flow


Tags: Zaim Sejdiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018