A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zaimina Vasjari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  201
  • Vendlindja:
  • Durrës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Zaimina Vasjari është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Zaimina ne moshen 16 vjeçare u shpall Miss Shqiperia 2002. Qe nga ajo date jeta e saj ndryshoi perfundimisht duke kaluar nga nje vajze e thjeshte, ne nje ikone bukurie shqiptare, duke qene keshtu objektiv i shume paparaceve. Vitet e fundit e gjejme Zaiminen si modele por edhe si kengetare me hite te ndryshme qe e bene te famshme ne Shqiperi dhe ne Kosove. Nis ne fillim karrieren si kengetare me kenget: "Ku je", "Pa ty", "Kthehu". Nofka: ZAI N...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

S'ma Ndjen (2006)


» Dërgo Një Këngë »

S'te Dua
Vec Ti
I Kom
Zarfe Trendafilash
Po Ta Dija
Shumë
Blackout
Problem
Facebook
Golden Eagle

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (8)


Artistë Të Ngjashëm:

Orinda Huta

Rosela Gjylbegu

Samanta Karavella

Besa Kokëdhima

Miriam Cani

Greta Koçi

Ronela Hajati

Anxhela Peristeri

Elvana Gjata

Anjeza Shahini


Tags: Zaimina Vasjari, Zajmina Vasjari, Zaimina, Zajmina

Zaimina Vasjari në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018