A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zakoni - Che Tash Vim Na  (Feat. Aldina & Jussy)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2010

2010-03-23T20:04:44

Aldina (o,o) ZAKONI JUssy Man
sonte na na na sonte na na na (na)
sonte na na na aa Na Na UUUUUU,

ZAkoni:

Qe crazy prap na jena me neve dridhet skene
e bina kejt e nxena e thejna anejna knejna
ti chiko merre le a ban sa je pa prek e di
qe di qe nin lezer po qa me ba qe ki siklet
me neve rellakzohesh tripit ju drejtohesh
rakijes ju printohesh e ma ngat ti na afrohesh
ZA,ZA,Zakoni ktu qu tash kejt me lu dridhu si
zingjir mu sill me ta lu kejt belin me sill

Jussy Ref,,2X

Sonte (na,na ,na)
se qetash vim na (na) Ski gucim me sha (sha)
se si na nuk ka aaa (ka,ka,ka aaa)
sonte na na na

Aldina (3

A thu a ka si na a thu e gjen si na
si na jo ski pa mames une jam gjall
hala crazy sa her qe vi kado qe hi e nxi
besh family tjeter jo kurr ske me nii
tash qunu e kejt livritni Aldinen qunu pritni
se po vjen hit mas hiti veshin kurr jo sta gerditi
se di se di sonte na na na .

Jussy Ref,,2X

Sonte (na,na ,na)
se qetash vim na (na) Ski gucim me sha (sha)
se si na nuk ka aaa (ka,ka,ka aaa)
sonte na na na

Jussy

Yea Yea okei (uu) okei..
i mir i lir si po me nga li shlir
kapu lidhu me zingjir ndash flow ndash
ndash muzik ndash tex jepi zo e qu relax
no koment e ham si keks e thejm si keks
ndash po do pak sex ndash ki qef pak sex
pa tex pa tex un jom ka vi ropt e nones po dojn
me u shti nclub kur vi rilli vi a pi jom V.I.P
ndash ski me ni ki me perzi Jussy wot sap
edhe une po hi hajde babush se parti u mush
DHIPIN e ka si rrush un ja baj me sy ajo ma ban mue ]
gush gush..

Jussy Ref,,2X

Sonte (na,na ,na)
se qetash vim na (na) Ski gucim me sha (sha)
se si na nuk ka aaa (ka,ka,ka aaa)
sonte na na na

SE QETASH VIM NA (vim na)


Ky tekst u dërgua nga Don Toni


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018