A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zakoni - Love You  (Feat. Jjussy)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2010

2010-02-18T20:07:53

A tkuiitohen ditet e kalume ato chaste tmira
pr ty zemra ieme kom bo shum chudira
Ersira na mbloi e nuk pam drit me sy
xhelozia na kaploi ku metem ne te dy.
Se sen sdu me ni wech du me tpas ngat
pa ty smuj me neit hich as 1sahat.
Kshtu qe kthehu prap e hich mos e zgat
te dua pr jet cheh po ta thom prap.
Se dit e nat po menoi un pr ty
cha po don me bo a ke n'jet me u kthy
Se po wuj un pr ty nostalgjia mka kaplu
sa shum tkom dasht sdi e e ke kuptu.
Sdi kush na ndau e kush foli kech pr mu
a tkuitohen llafet qe mi the kurr skom me t'harru.
Nashta inat mban nashta mke tradhtu
wech 1sen du me t'tregu kurr pr jet skom me t'haru

Ref...Let me be no one you love for life...
Let me stay with you every day and every night...Let me love you love you love you

Nuk muj me jetu nket pikllim e nkt wetmi
smuj me jetu pa twetmen dashuri
Ishe ti aio zemr qe mfale ngrohtsi
kur iom afr teie pr tier sdu me nii.
Pa ty spaska sen e hich spo jetohet
e kur t'kthehesh ti e di qe mir bohet.
Nashta iom shum won nashta ke dikon tietr
wech dashurin e wieter tlutna shprehma nletr
Po du me dit a ndjen dichka pr mu
chka ki mem than kreit rren ki mi palu.
Se shum po tdu sa skom mujt me t'haru
dit e nat chastet tona tu i kuituu
Nse inat mban po thom kom ndryshu
se kur ike shkowe e pash qe kom gabu
Menowe qe skom ndjenja e tdu pr interes
Po haiidee wreiir tash qyysh pa tyy un po wdess


Ky tekst u dërgua nga  besha


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018