A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zamir Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Zamir Jakupi është një këngëtar i njohur. Më datë 17 Tetor 2014, Zamir Jakupi publikon videoklipin "Potpuri Dasme", në bashkëpunim me Grupi Ekstrem....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pikado

Gzim Roci

Arber Krasniqi

Mr. Valos

N-Ec A.K

Art On

Hazbi Thera

Fatos Kryeziu

Elvis Tenko

Juli


Tags: Zamir Jakupi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018