A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zamir Xhavara

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Zamir Xhavara është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gzimi

Artan Paja

Guri Nazeraj

Gazmend Gjelili

Aurel Qirjo

Kliton Nuzi

Divunik

Alim Dahuti

Fred Sybardhi

Prek Shkreli


Tags: Zamir Xhavara

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018