A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zamira Uka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Zamira Uka është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Etleva Dymali

Rukije Syla Aliu

Zana Tafallari

Gjida Gashi

Linda Beciri

Mirdita Rukiqi

Leunora Llozani

Denisa Dheskali

Pranvera Bytyqi

Marigona Ballabani


Tags: Zamira Uka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018