A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Zana Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Qershor 1984, Zana Bajrami merr pjesë në Akordet E Kosoves 1984 me këngën "Ylli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Pango Zhapa

Merita Bozo

Mjaftoni Bejko

Anila Doko

Jona Bodinaku

Lejla Tutaj

Nazmie Kasmi

Vjollca Gerxhaliu

Melita Shehu

Edlira Topallaj


Tags: Zana Bajrami

Krijo Një Kartolinë