A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Ibishi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Zana Ibishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Zana ka lindur dhe është rritur në Suedi, por me prejardhje nga Kosova. Menaxheri i këngëtares së re shqiptare Labinot Nuraj ka thënë se këngëtarja nuk do të ndalet dhe se shumë shpejtë do të vijë edhe me projekte të tjera që do jenë mega të mëdha. Më datë 1 Qershor 2018, Zana publikon videoklipin "Qesi Don". Për këtë projekt janë kujdesur, muzika nga Genc Vela, teksti nga Ghulo dhe Zana, melodia nga Massive production dhe Zana, klipi nga Malu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tea Memeti

Enna

Keisi

Brikey

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Adela

Donika Maqaj

Eli Qorri

Ardita Begu

Verona Berisha


Tags: Zana Ibishi

Krijo Një Kartolinë