A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Kuçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Ulqin 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Zana Kuçi është një këngëtare e njohur. Femrat artiste shqiptare duhet të bëhen gati të presin një konkurrente të fortë si në zë ashtu edhe në pamje. “Jeta para meje” është titulli i këngës së parë, realizuar me një videoklip nga këngëtarja e re, që sjell një stil të veçantë Zana Kuçi, e cila jeton në Suedi dhe është vajza e një prej organizatorëve të suksesshëm në diasporë Saimir Kuçi, por që deri tani ka realizuar edhe dy këngë të reja në audio me titull “You make me hot” dhe “Ta...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Liria Dedvukaj

Sela

Lina

Gresa Gjoceraj

Herolinda Bucaliu

Yllka Berisha

Dorina Vinca

Ledi (F)

Liliana Kanina

Sadete Shkodra


Tags: Zana Kuçi, Zana Kuqi, Zana Kuci

Krijo Një Kartolinë