A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Radoniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Zana Radoniqi është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2003, Zana Radoniqi merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Te Prita"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Liliana Kanina

Luljeta Kuraja

Sevi

Ema Bytyqi

Aida Hani

Irma Gurakuqi

Meda (Nurimeda Kamberi)

Entela Ilirjani

Jorida Zaimaj

Mimoza Selimi


Tags: Zana Radoniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018