A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zana Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Zana Tahiri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2015, Zana Tahiri merr pjesë në Diamond Fest 2015 me këngën "Shqiperi Te Kemi Babe E Nane". Në Shtator 2016, Zana Tahiri merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Eduard Qamarroku"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Erda Bullaku

Lyra Basha

Aulona Deshishku

Festina Kabashi

Anamaria Isufaj

Shejla Sylejmani

Nea Hamza

Blorentina Morina

Albina Sinani


Tags: Zana Tahiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018