A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zani Loca

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
Zani Loca është një instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Soni Modena

Noldi Sula

Geni Vesholli

Hary-B

Andi AD

Kasamo

Mufail Tolaj

Kapo Ferrunaj

Ilsi Ademi

E-Mc Intro


Tags: Zani Loca

Krijo Një Kartolinë