A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zdriton Muslija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Zdriton Muslija është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore vajtuese. Më datë 17 Janar 2017, Zdriton Muslija publikon videoklipin "E Pa Drejt". Më datë 19 Dhjetor 2017, Zdriton Muslija publikon videoklipin "Lujna Knojna Tallava", në bashkëpunim me Shkokla....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kushtrim Tahiri

Zibo

Ledi (M)

Buli

Mr. Babushi

Cufa

Ridvan Osmani

El-Metro

Snero

Vitmar Basha


Tags: Zdriton Muslija

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018