A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Zeeni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Tetor 2015, Zeeni publikon videoklipin "Prej Fillimit Deri N'fund", në bashkëpunim me Kuatro. Më datë 29 Shkurt 2016, Zeeni publikon videoklipin "Syt Si Honey". Më datë 14 Gusht 2016, Zeeni publikon videoklipin "S´kthena Mo", në bashkëpunim me Dzafer. Më datë 10 Shtator 2017, Zeeni & Dzafer publikojnë videoklipin "Baila Baila". Më datë 3 Shkurt 2018, Zeeni publikon videoklipin "Sun Um Nal". Më datë 26 Maj 2018, Zeeni pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Last Daddy

M.I.D (Dinastia 18)

Grizzly

Restamaan

Jeton Drevinja

Slim

Emi Vasa

Alushi

Essi

Benny Blanco


Tags: Zeeni, Zeni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018