A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Zeero.B - Kthehu  (Feat. Art-On & Dr.Nushi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/04/2012

2012-04-26T22:26:27

Featuring

Dr.Nushi


Sa larg ti ke shku jom pa ty e je pa mu
nzemer shum um ke lendu kthehhu prap veq ty te du

Pom mungon besom teper a thu a t bjen n men per mu
Zemra i kena bashk nese me trup je largu
Ti je kuptimi i jetes tem,ti je drita e syve tmi
Je kujtimi ma i bukur qe ska fjal t kqija per ty
Se ti je ma e mira femen besom ndashni me ty kom ra
Zemra prap tlyp edhe syni don me tpa
Ku je ti sonte kush doren ty ta prek
Per mu nuk ka jet hala jetoj me ni shpres
Ku jon ditet e mira ku jon planet per ma von
Fjalt qe i kem than me kan bashk pergjithmon
Shkon dita me merzin nata vjen po gjumi smerr
Faleminderit prej Zotit qe jeton n zemren tem
Met pas afer n kraht e mi me ti puth ata sy
Met than qe zemra jem tdon e rreh veq per ty
Nese zemra tlyp mu kthy une gjith kom met prit
Ti je ylli ma i bukur qe midis territ bon drit

REF:

Sa larg ti ke shku
Jom pa ty e je pa mu
Nzemer shum um ke lendu
Kthehhu prap veq ty te du

Me shpres um qel dita me qat shpres um nxen nata
Ton jeten un ty tpres me ti prek kto flokt e gata
Po kurr nuk tpata afer me ti than dy fjal hyjnore
Du met marr ty per gru jo met pas veq dashnore
Dor per dore tu ec me ty shpesh e pres un ket qast
Ose me kan veq na dy a thu a vjen najher ky rast
A thu me tkast e ki qe zemren spo ma fal
Ti nuk je sikur tjerat ti je diqka shum e rrall
Jom djal i kom kto fjal e me zemer po ti thom
Ama ti veq ni shanc ose veq ksaj here ngom
Kuptom loqka jem per ty e rrotolloj kejt boten
Pa ty gota um shoqron e un e shoqroj veq goten


REf
Sa larg ti ke shku
Jom pa ty e je pa mu
Nzemer shum um ke lendu
Kthehhu prap veq ty te du


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018