A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zef Beka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  97
BIOGRAFIA: Zef Beka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Në vitin 2005, Zef Beka publikon albumin "Fol çiko Fol" Në vitin 2008, Nazife Bunjaku & Zef Beka publikojnë albumin "Ju Thrret Nana" Në vitin 2010, Zef Beka publikon albumin "Fjala Ime" Më datë 19 Shkurt 2011, Zef Beka publikon videoklipin "Qofshi Shendosh Ju Ku Jetoni". Në vitin 2011, Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka publikojnë albumin "Moj Dashni E Vjeter" Më datë 16 Prill 2013, Zef Beka publikon videoklipin "Si Me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kush Po Lun Me Mu Ne Valle (2018)

Milioner Në Zemër (2016)

Ti Me Beso (2015)

Luj Kosov Luj Shqipri (2013)

Moj Dashni E Vjeter (2011)

Fjala Ime (2010)

Ju Thrret Nana (2008)

Fol çiko Fol (2005)

Si Me Ba Me Ty

Moj E Mira


» Dërgo Një Këngë »

Jem Ba Bashkë
Nusja E Ngrime
Darka E Dreqit
Kosovë Trimja
Ndal Gjakmarrjes
Gruja E Mire Dhe Gruja E Keqe
Mori Qik
Çile Dasmën
Kulla E Sylajve
Dredhija E Plakit


Artistë Të Ngjashëm:

Perlat Sheqeri

Gjin Dona

Prek Mrishaj

Agim Molla

Artur Matia

Suad Shaptafa

Lirim Hoxha

Shaban Gjekaj

Xhelal Juka

Tonin Uldedaj


Tags: Zef Beka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018