A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zef Nika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Zef Nika është një këngëtar i njohur. Më datë 15 Maj 2017, Zef Nika publikon videoklipin "Mos Me Thuaj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arjan Toci

Iljard Shaba

Agron Llakaj

Lazy

Glenis Dume

Og043

Endrit Shani

Elis Nova

Fred Delaj

Gent Pjetri


Tags: Zef Nika

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018