A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zejna Buza

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Zejna Buza është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 24 Prill 2019, Zejna Buza publikon videoklipin "Like Ty Ta Bona"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Naim Smakolli (Nimi)

Lindi Baksi

Arsen Mani

Amir Rexhepi

Flakron Voca

Lorik Kasapolli

Mel Duraku

Reli Mborjes

Kujta

Omar


Tags: Zejna Buza

Krijo Një Kartolinë