A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zelfi Sefsaliu

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
Zelfi Sefsaliu është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qender

R2

Valdet Jefkaj

Blerim Maloku

Gjebraili

Plit

El-One

Brave-L

Uragani

Mc Lily


Tags: Zelfi Sefsaliu

Krijo Një Kartolinë