A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zeliha Sina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Zeliha Sina është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1973, Zeliha Sina merr pjesë në Festivali i 12-të në RTSH me këngën "Poeti Partizan". Në Dhjetor 1973, Zeliha Sina merr pjesë në Festivali i 12-të në RTSH me këngën "Fshati Im I Bardhë". Në Dhjetor 1976, Zeliha Sina merr pjesë në Festivali i 15-të në RTSH me këngën "Buka Dhe çeliku". Në Dhjetor 1976, Zeliha Sina & Petrit Lulo marrin pjesë në Festivali i 15-të në RTSH me këngën "Lart Flamujt E Kongresit". Në Dhjetor 1977, Ze...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pavlina Nikaj

Aferdita Zonja

Myfarete Laze

Bruna Sota Hoxha

Morena Reka

Jolanda Dhamo

Alida Hisku

Lindita Theodhori

Ema Qazimi

Nertila Koka


Tags: Zeliha Sina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018