A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
BIOGRAFIA: Zelma është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Duket sikur ajo ka pritur momentin e saj për të hyrë në skenën e muzikës shqiptare fuqishëm. Ajo quhet Zelma me origjinë nga Mitrovica, por që jeton në Suedi. Më datë 19 Prill 2014, Zelma publikon videoklipin "Nje Moment". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga superylli i ardhshëm i muzikës RnB në vendin tonë, Uki Latifi (Soulkid), i cili është pjesë e kompanisë Elephant. Projekti është prodhim i kompanisë OnRecords....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enisa

Shamsah

Besiana Tolaj

Anxhelina Hadergjonaj

Melinda Ademi

Dafina Kastrati (Gjermani)

Tayna

Dea Xhemaili

Rinesa Deshishku

Maria Prifti


Tags: Zelma

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018