A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zemri Vejseli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Zemri Vejseli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore tetovare. Më datë 6 Korrik 2015, Zemri Vejseli publikon videoklipin "Syt E Mi T'kofshin Fal". Teksti u shkrua nga Ejup Shabani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sinan Zylbehari

Bujar Ademi

Jusuf Dalifi

Arshik Miftari

Sadat Ameti

Habil Akiku

Adnan Kamberi

Lumi (Lumni Ukaj)

Fer

Artan Ferati


Tags: Zemri Vejseli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018