A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zenel Doli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Zenel Doli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në vitin 2015, Xeni & Zeneli publikojnë albumin "Gezuar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Gezuar (2015)

Kenge E Hare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Mexhait Ramadani

Sallah Shabani

Esat Ruka

Milaim Mezini

Nazim Dulatahu

Adnan Aliu

Zait Aliu

Danny Boy

Sami Kallmi

Qamili I Vogel


Tags: Zenel Doli, Zeni, Xeni, Shkelzen Jetishi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018