A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Zenel Doli & Shkelzen Jetishi - Moj Hyrije


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//

Më Shumë Nga

Xeni (Shkelzen Jetishi)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Hyrije" kënduar nga Zenel Doli & Shkelzen Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Irma Libohova. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Isha ne enderr ne gjume te nates
Kujtoja se rri me ty
Kur filloi gjumi me me dale
Fytyra jote me rri ne sy

Moj Sanije bukurie
kenga jote ka dal sot
Mos t'vij keq se do t'kendohet
Ta ka qit ashiku jot

Dul thelleza prej kafazit
Shkoi e ra ne mal me bore
Jalla u djegsha si vaj gazi
Nuk te le pa te shti ne dore
KTHESA
Ku do ta bejme bajramin sonte
Ku do ta bejme bajramin sonte
Do t'a bejm te shpia ime
Pash' te madhin zot Tefik-o hajde ketu
REFRENI
C'e mora Palocen -e e gjun zari rosen-e
C'e mora Tabaken-e o per me heq merakun-e

A do pare a do dimi-e
A do pare a do dimi-e
Pare nuk du',dimi nuk du'
Pash' te madhin zot Tefik-o hajde ketuMë Shumë...