A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zeqir Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Zeqir Kryeziu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në vitin 2017, Zeqir Kryeziu publikon albumin "Kenge Te Shpirtit". Më datë 30 Prill 2019, Zeqir Kryeziu & Bujar Cici publikojnë videoklipin "Ashiku Don Ashik". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Gezim Mneri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kenge Te Shpirtit (2017)


» Dërgo Një Këngë »

Ashiku Don Ashik


Artistë Të Ngjashëm:

Skender Cela

Elidon Çelaj

Ben Goxhaj

Ardjan Jaku

Lap Logu

Adnan Bala

Gëzim Salaj

Hajro Pepa

Skender Xhafa

Gazmend Fazliu


Tags: Zeqir Kryeziu, Zef Kryeziu, Zeqe Kryeziu, Zeq Kryeziu

Krijo Një Kartolinë