A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Zhaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. 1988-1996 Ndjek shkollën fillore dhe merr pjesë në programe të ndryshme artistike apo televizive të organizuara nga pallati i Pionierëve apo Televizioni Shqiptartation. 1996 - 2000 Nxënëse në shkollën e mesme të gjuhëve të huaja dhe modele për stilistë të rëndësishëm ose në sfilata të rëndësishme. 1999 Krijuese dhe drejtuese e programit muzikor HIT PARADE në Alba TV. 2000 Drejtuese e talent showt "13x3" në TV Klan. Krijuese e një vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Adelajda Xhamani

Jeta Faqolli

Era Rusi

Ledi Vokshi

Eltina Minarolli

Lili Gjidodaj

Jonida Maliqi

Rezarta Shkurta

Ingrit Gjoni

Rezarta Smaja


Tags: Zhaku, Shakull, Idina Gjata

Krijo Një Kartolinë