A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Zhani është një këngëtare e njohur. Në vitin 2004, Zhani publikon albumin "Larg Teje Jam". Më datë 5 Shtator 2016, Zhani Elbasanit publikon videoklipin "Goce Goce", në bashkëpunim me Emiljano Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Milva Doraci

Arbnore Balaj

Mikja

Enkeleda Bushati

Silvana Xhemali

Erë Rrustemi

Ardiana Rama

Florentina Demiri

Diellza Ferizi

Florida Ziberi (Drita)


Tags: Zhani, Zhani Elbasanit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018