A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zhita Jr.

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Zhita Jr. është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Zhita Jr. është vëllai i reperit Real 1 (Ilir Zhita). Më datë 13 Shkurt 2018, Zhita Jr. publikon videoklipin "Lucky Luciano". Projekti është prodhim i Dedas që e ka bërë miksimin dhe masterizimin e kësaj kënge, ndërsa është realizuar nga Inequality Records. Kënga është e zhanrit hip-hop, ndërsa regjinë e videoklipit e ka bërë Patrik Domi, ndërsa kjo është kënga e parë e Zhita Jr. Titulli i këngës është i lidhur me bosin italiano-amerikan të ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Real 1

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Restamaan

Buggie

Ibro's

Rill Jay

Baba Majac

One Way

Malik

La Sullta Aka Toyota

Black-Eagle

Amiggo


Tags: Zhita Jr.

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018