A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Fabula

Ujku

Ujku fort le te çirret,
“ E harrova zakonë”!
S’ka faj ai qe shtiret,
Ka faj kush e beson!

- poezi nga Zhuljeta Çaushi Fieri


Nuk ka akoma asnjë votë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018