A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zihni Berati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
(1922-1992)  
Zihni Berati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gani Miftari

Hilmi Obertinca

Pellumb Elmazi

Hysen Pelingu

Klement Marku

Bedri Islami

Genc Tukiçi

Nevruz Yzeiri

Muharrem Qena

Viktor Tahiraj


Tags: Zihni Berati, Zyhni Berati

Krijo Një Kartolinë