A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zinxhirt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  34
BIOGRAFIA: Zinxhirt është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Antaret E grupit Zinxhirt jane: Vz, Buja dhe D.O.G. Ata bejne pjese ne grupin T.B.A, ku kane bere shume bashekpunime. Në vitin 2007, Zinxhirt publikojnë albumin "Zingjirt Qe S'kputen". Më datë 9 Gusht 2012, Zinxhirt publikojnë videoklipin "Nasty", në bashkëpunim me KeepMan....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Buja

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shkupi Soldiers

New Stars

Revivalz

Kunder Dhuna

Rap Industry

Kabal Mafia

Kamikaza-T

Brotherhood

2faces

West Thugz


Tags: Zinxhirt, Zingjirt

Krijo Një Kartolinë