A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zogjte E Nates

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Zogjte E Nates është një grup artistësh. Në Prill 2005, Zogjte E Nates marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Gjakun Ta Kam Fale"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Raiders

Psychos

Lil G's

Crunkboys

Merimanga

Over's

Te Tjeret

Fermatik


Tags: Zogjte E Nates

Krijo Një Kartolinë