A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zoja Pali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Zoja Pali është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 14 Tetor 2017, Zoja Pali & Fran Pali publikojnë videoklipin "Kurre Nuk Vdes Kenga Pukjane". Muzika e këngës u punua nga Zoja Pali, ndërsa për orkestrimin u kujdes Luan Dakistani. Më datë 5 Shkurt 2018, Zoja Pali publikon videoklipin "Shihni Vet Sa Asht Shqipnia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nusha Pali

Eva Dushaj

Greta Lazri

Donika Ndreca

Nora Ndreu

Adelina Marku

Gofile Papleka

Adelina Correj

Luljeta Kuraja

Irma Gurakuqi


Tags: Zoja Pali, Zoje Pali

Krijo Një Kartolinë