A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zyle Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  15
BIOGRAFIA: Zyle Krasniqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Në vitin 1989, Zyle Krasniqi publikon albumin "S'ka Djal Nane Që Shkel Kosovën". Në vitin 2005, Zyle Krasniqi publikon albumin "Qëndresa"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Qëndresa (2005)

S'ka Djal Nane Që Shkel Kosovën (1989)


» Dërgo Një Këngë »

Ylli Përjetar
Kënga E Flamurit
Larg Teje O Nënë
Sheg E Bukur
S'ka Djalë Nane Që Shkel Kosovën
Dy Potpuri -Krushqit
Shkon E Vjen Si Flutur
Erdha Nga Kosove Per Ju Te Kendoj
Oj Lulja Blinit O
Këngë Për Ismail Qemailn


Artistë Të Ngjashëm:

Sala Bekteshi

Hidajete Miftari (Hida)

Lendita Selimi

Luljeta Kuraja

Irma Gurakuqi

Sevi

Mimoza Selimi

Burbuqe Rada

Entela Ilirjani

Liliana Kanina


Tags: Zyle Krasniqi, Dermaku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018